Afrika 20. stol. - Socha ženy

Nejdelší strana: 32 cm

Dřevo, celková výška 32 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Afrika 20. stol.
124255. Socha ženy
Dražba ukončena:29.09.2024 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč