J. Steinský - Příboj

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Steinský. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 60 cm

Celý výtěžek z aukce je na podporu činnosti Oblastní charity Tišnov - tedy zejména na podporu domácí péče, aby i lidé s obtížemi a v závěru života mohli zůstat doma (včetně tišnovského Domácího hospice Porta Vitae) a na podporu lidí v akutní i dlouhodobější nouzi prostřednictvím naší Charitní záchranné sítě.

doporučujeme
124245. Příboj
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:29.09.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč