119535. Konvolut 10 sběratelských rukojetí
Aktuální příhoz: 2 900 Kč
Konec dražby: 07.07.2024 21:15:00
119551. Invitation from a strange culture
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 07.07.2024 21:23:00
119555. Konvolut 10 grafických prací
Aktuální příhoz: 600 Kč
Konec dražby: 07.07.2024 21:25:00
119559. Zátiší se džbánem a ovocem
Aktuální příhoz: 700 Kč
Konec dražby: 07.07.2024 21:27:00
119560. Červené dveře číslo 11
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
český malíř kolem pol. 20. stol.
119562. Kytice ve váze
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 07.07.2024 21:28:00
119564. Konvolut 12 grafických prací
Aktuální příhoz: 800 Kč
Konec dražby: 07.07.2024 21:29:00
119581. Konvolut 13 příborů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "Diana", hrubá hmotnost 659 g
Aktuální příhoz: 7 000 Kč
Konec dražby: 07.07.2024 21:38:00