Josef Vondráček - U rybníka

Olej na kartonu, 43x66 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 90 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

119558. U rybníka
Zbývá:3 dnů, 0 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 100 Kč