Viktorie Chaloupková - Had

Olej na sololitu, 100x80 cm. Signováno vpravo dole V. Chal 96. Rámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

top
152526. Had
Zbývá:17 dnů, 10 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:05:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč