Boris Jirků - Žena v obraze

Akryl a kombinovaná technika na sololitu, celkový rozměr: 120x70 cm. Signováno dole uprostřed Boris Jirků 99. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 105 000 Kč

top velký formát
152559. Žena v obraze
Zbývá:17 dnů, 11 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:38:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:13 000 Kč