Čeněk Pražák - Projection

Olej na plátně, 140x120 cm. Signováno vpravo dole Pražák 76 Basel. Nerámováno.

Nejdelší strana: 140 cm

Pozn.:Obraz pochází z umělecké pozůstalosti malíře, grafika, sochaře a designéra Čeňka Pražáka. Dílo do aukce poskytl přímý potomek. Jedná se o nedokončenou malbu autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

top velký formát
152522. Projection
Zbývá:17 dnů, 10 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:01:00
Minimální příhoz:10 000 Kč
Aktuální cena:150 000 Kč