Anatolij Kliučinskij - Ofélie

Olej na plátně, 60x150 cm. Signováno vlevo nahoře nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 157 cm

velký formát
119572. Ofélie
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 27.06.2024 21:21:32 12714