119952. Auto, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 141,45 g
Aktuální příhoz: 3 800 Kč
Konec dražby: 14.07.2024 20:00:00
pravděpodobně střední Evropa 18. století
119953. Nejsvětější Trojice (Trifrons, Trivultus, Tricephalus)
Aktuální příhoz: 1 100 Kč
Konec dražby: 14.07.2024 20:01:00
119961. Konvolut 2 prací - Kytice
Aktuální příhoz: 700 Kč
Konec dražby: 14.07.2024 20:09:00
119968. Sada 6 likérek se stojánkem a Sada 6 pohárků
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 14.07.2024 20:16:00
119980. Sada 3 stříbrných naběraček, stříbro 833/1000, stříbro 833/1000, stříbro 833/1000, značeny platnou puncovní značkou "", hrubá hmotnost 520,1 g
Aktuální příhoz: 2 700 Kč
Konec dražby: 14.07.2024 20:28:00
J. Kosina, J. Kořenský, J. Štolba, J. Vávra, A. Podlaha
119984. Konvolut 8 knih
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 14.07.2024 20:32:00
119996. Trezor v picassovském hábitu I. - 2023
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 14.07.2024 20:44:00
středoevropský malíř konce 19. stol.
119997. Weisshorn
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 14.07.2024 20:45:00
119998. Pohled do krajiny s řekou
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 14.07.2024 20:46:00
119999. Trezor v picassovském hábitu II. - 2023
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 14.07.2024 20:47:00