Daniela Benešová - Zima na vsi

Litografie, 38x54 cm. Signováno tužkou vpravo dole Daniela H. Benešová 80. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 68 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

119539. Zima na vsi
Zbývá:3 dnů, 0 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč