Jindřich Dostál - Tulipány

Olej na plátně, 50x44 cm. Signováno vpravo dole J. Dostál. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1904 - ?
Malíř. Vystudoval v Holandsku zahradní architekturu, provozoval zahradnictví v Praze. Jako malíř se specializoval na malbu květin a zátiší, okrajově maloval též pražská zákoutí. Nepoužíval štětec, maloval převážně prsty.

119580. Tulipány
Zbývá:3 dnů, 0 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč