MENU
Vstup do aukce
164. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa 1/2)
31. července 2024 od 20:00
164. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek 2/2)
1. srpna 2024 od 20:00
155. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
7. července 2024 od 20:00
156. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
14. července 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět do aktuální aukce
..
119581. Konvolut 13 příborů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "Diana", hrubá hmotnost 659 g
Zbývá:
3 dnů, 0 hodin
Konec dražby:
Minimální příhoz:
500 Kč
Aktuální cena:
7 000 Kč
Přihodit
Nepřihlášený uživatel
Přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohli dražit.
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 000 Kč
11279
6 500 Kč
limit (01.07.2024 8:23:31)
5734
6 000 Kč
11279
5 500 Kč
limit (30.06.2024 23:59:02)
5734
5 000 Kč
limit (30.06.2024 23:59:01)
11279
2 700 Kč
limit (28.06.2024 15:04:49)
11279
2 600 Kč
limit (28.06.2024 15:04:48)
15031
1 900 Kč
limit (28.06.2024 15:04:33)
15031
1 800 Kč
11279
1 700 Kč
limit (28.06.2024 12:53:36)
15031
1 600 Kč
5807
1 500 Kč
limit (28.06.2024 12:53:30)
15031
1 400 Kč
5807
1 300 Kč
limit (28.06.2024 12:53:25)
15031
1 200 Kč
5807
1 100 Kč
limit (28.06.2024 12:53:20)
15031
1 000 Kč
5807
900 Kč
limit (27.06.2024 21:16:29)
15031
800 Kč
10207
700 Kč
limit (27.06.2024 17:56:03)
15031
600 Kč
11279
500 Kč
limit (27.06.2024 16:30:57)
15031