.. - Konvolut 13 příborů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "Diana", hrubá hmotnost 659 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
119581. Konvolut 13 příborů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "Diana", hrubá hmotnost 659 g
Zbývá:3 dnů, 0 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:38:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 000 Kč