Indie 20. stol. - Koberec

Nejdelší strana: 240 cm

Ručně tkaný koberec, rozměry: 240x160 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Indie 20. stol.
119566. Koberec
Zbývá:3 dnů, 0 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč