různí autoři - Konvolut 10 prací

Různé techniky, od 16x16 cm do 64x51 cm. Většina signována. Všechny rámovány, 6x zaskleno.

Pozn.: Některé poškozeny.

různí autoři
119579. Konvolut 10 prací
Zbývá:3 dnů, 0 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 28.06.2024 12:49:01 2467
500 Kč 27.06.2024 19:02:51 1101