Jiří  Švengsbír - Konvolut 5 ocelorytin

Nejdelší strana: 32 cm

Ocelorytiny, 18x10 cm. Některé signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1921 – 1983
Malíř, grafik, rytec. Vyučil se rytcem a kresličem map, studoval grafickou speciálku u prof. Strnadela na VŠUP v Praze. Věnoval se kresbě, volné i užité grafice, ilustraci a rytectví poštovních známek. Zhotovoval exlibris a pragensie, portréty významných osobností. Jeho doménou byly maloformátové ocelorytiny. Byl členem SČUG Hollar a Umělecké besedy, členem skupiny Gratis. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze a v mnoha dalších významných galeriích doma i v zahraničí.

119578. Konvolut 5 ocelorytin
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 30.06.2024 18:33:36 15290