Zdeněk Sigmund - Zátiší se džbánem a ovocem

Olej na plátně, 42x52 cm. Signováno vlevo dole Sigmund. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

doporučujeme
119559. Zátiší se džbánem a ovocem
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:27:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:900 Kč