značeno A. Liege - Perjusní  dvouhlavňová brokovnice předovka v luxusním provedení zdobená zlatem

Nejdelší strana: 120 cm

Délka 120 cm. Pažba je z kořenice bohatě vyřezávaná s motivem draka. Kohouty jsou velmi dekorativní v podobě delfínů. Signována ve zlatě: puškař A. Liege a dále J. B. Ronge Fils a Liege. Belgie přelom 18. a 19 století.

Mimořádná příležitost pro milovníky a sběratele zbraní.

doporučujeme
značeno A. Liege
130494. Perjusní dvouhlavňová brokovnice předovka v luxusním provedení zdobená zlatem
Zbývá:12 dnů, 16 hodin
Konec dražby:11.12.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč