Neznámý autor - Žena

Akryl na plátně, 35x30 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Datováno 2016. Nerámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

130238. Žena
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:08.12.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?