Olej na plátně, 30x35 cm. Monogramováno vpravo dole ZF. Nerámováno.
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: Narodil se roku 1969.
Formální výtvarné vzdělání nemá. Ve své tvorbě čerpá náměty z historie i současnosti různých kultur. Zúčastnil se řady výstav doma i v zahraničí.