Václav Plechatý, Emanuel Ranný - Konvolut 2 grafických prací

Nejdelší strana: 48 cm

Litografie a lept, 23x17 cm a 31x25 cm. Signovány. Pasparty, skla.

116315. Konvolut 2 grafických prací
Dražba ukončena:19.05.2024 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.05.2024 10:52:41 14918