středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Triptych- Africké výjevy

Nejdelší strana: 46 cm

Akvarel, 3x 12x19 cm. Nesignováno. Rámováno a paspartováno.

Pozn.: Rám  mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
117692. Triptych- Africké výjevy
Dražba ukončena:16.06.2024 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.06.2024 16:25:35 11023