signováno nečitelně - Léto u chalupy

Tempera, 36x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Pasparta v pravém dolním rohu lehce poškozena.

Nejdelší strana: 72 cm

signováno nečitelně
117708. Léto u chalupy
Dražba ukončena:16.06.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.06.2024 16:26:08 11023