signováno nečitelně - Konvolut 3 leptů

Lepty, od 5x5 cm do 6x6 cm. Signovány tužkou nečitelně. 2x rám, sklo, 1x rámováno.

signováno nečitelně
101046. Konvolut 3 leptů
Dražba ukončena:27.08.2023 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.08.2023 13:09:14 12391