signováno nečitelně - Konvolut 2 prací-Les a Venkovské stavení

Nejdelší strana: 85 cm

Krajina- Olej na sololitu, 45x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Venkovské stavení- Litografie, 33x63 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signováno nečitelně
114631. Konvolut 2 prací-Les a Venkovské stavení
Dražba ukončena:14.04.2024 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.04.2024 11:51:29 14918