Nejdelší strana: 85 cm
Krajina- Olej na sololitu, 45x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Venkovské stavení- Litografie, 33x63 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.