signatura nečitelná - Zátiší s korbelem a houbami

Olej na plátně, 28x38 cm, signováno vpravo dole (Sänder?), rám.

Pozn.: Rám i malba místy poškozeny.

signatura nečitelná
1521. Zátiší s korbelem a houbami
Dražba ukončena:26.11.2014 19:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč