signatura  nečitelná - Konvolut 2 leptů-Ruská zima

Nejdelší strana: 33 cm

2x lept, 2x 14x19 cm. Signováno nečitelně.  2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signatura nečitelná
117749. Konvolut 2 leptů-Ruská zima
Dražba ukončena:16.06.2024 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.06.2024 7:39:26 15681