různí autoři - Konvolut 5 rytin

Rytiny, od 9x14 cm do 31x18 cm. Některé signovány v tisku. Všechny zaskleny, 3x rámováno.

Pozn.: Některé poškozeny.

různí autoři
116535. Konvolut 5 rytin
Dražba ukončena:26.05.2024 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.05.2024 1:59:46 2467