různí autoři - Konvolut 4 prací

Různé techniky, rozměry od 12x16 cm do 54x27 cm. 3x signováno. 3x záskleno. 2x rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
101262. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:03.09.2023 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.09.2023 18:50:55 13222