různí autoři - Konvolut 3 prací - Itálie

2x litografie, 1x kombinovaná technika, od 39x27 cm do 47x60 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

různí autoři
116652. Konvolut 3 prací - Itálie
Dražba ukončena:02.06.2024 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.05.2024 11:44:33 2412