Robert Cook - Meried Couple in Space

Nejdelší strana: 42 cm

Olej na kartonu, 35x25 cm. Signováno vlevo dole R. Cook 80. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1948
Anglický malíř, profesionálně tvoří od roku 1989.

130844. Meried Couple in Space
Zbývá:13 dnů, 16 hodin
Konec dražby:12.12.2024 22:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč