Nesignováno - Konvolut 3 grafik

Kombinované techniky, od 19x25 cm do 29x20 cm. Signovány nečitelně. Pasparty.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 53 cm

Nesignováno
114978. Konvolut 3 grafik
Dražba ukončena:28.04.2024 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.04.2024 17:59:01 14228