Monogramováno a Signováno nečitelně - Konvolut 2 prací - Loďky na moři a Stařec

Olej na desce a pastel, 25x20 cm a 29x38 cm. 1x monogramováno a 1x signováno nečitelně. 1x rámováno, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

101071. Konvolut 2 prací - Loďky na moři a Stařec
Dražba ukončena:27.08.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.08.2023 13:10:32 12391