kolem roku 1910 -  Mísa - Naiada a Putti u rybníka

Leštěný cín, 33x17x26 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

kolem roku 1910
130276. Mísa - Naiada a Putti u rybníka
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:08.12.2024 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč