Karel Nejedlý, Vladimír Stříbrný - Konvolut 2 prací: Chlapec a Kytička

Kombinovaná technika, 20x13 cm. Signováno vpravo dole Nejedlý K. 1919. Rám, sklo.

Akvarel, 14x10 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný 1939. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Karel Nejedlý, Vladimír Stříbrný
99579. Konvolut 2 prací: Chlapec a Kytička
Dražba ukončena:23.07.2023 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.07.2023 12:03:24 882