Kombinovaná technika, 20x13 cm. Signováno vpravo dole Nejedlý K. 1919. Rám, sklo.
Akvarel, 14x10 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný 1939. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.