Josef Steidl Znaim - Talíř s malbou krajiny

Nejdelší strana: 30 cm

Porcelán, olej. Průměr 30 cm. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

Josef Steidl Znaim
130409. Talíř s malbou krajiny
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:08.12.2024 22:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč