Kombinovaná technika, 43x60 cm. Signováno dole uprostřed, datováno 75. Pasparta, sklo.
Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1914 - 1984
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Nowaka a Nejedlého, poté na Académie Nouvelle v Paříži. Věnoval se malbě, volné, užité i drobné grafice a volné kresbě. Zabýval se krajinomalbou, tvorbou zátiší a kytic, portrétů-zejména podobizen svého otce, hudebního skladatele Vítězslava Nováka.