Jan Kousal - Skalní útvary na Novopacku

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Kousal. Rámováno.

o autorovi: 1924 – 2007
Malíř. Vyučil se a živil se jako malíř pokojů, ale vypracoval se na malíře krajiny, kterou studoval a s láskou zobrazoval hlavně v okolí Police n. Metují, kde prožil celý život. Jeho krajiny malované v plenéru byly velice oblíbené, ve svém okolí přispíval k obohacování kultury v regionu. Dostalo se mu mnoha ocenění, kromě jiného i od ministra kultury Pavla Dostála.

117155. Skalní útvary na Novopacku
Dražba ukončena:09.06.2024 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 09.06.2024 12:31:24 11023