Olej na plátně, 34x45 cm. Signovány vlevo dole Jan Dumon 1916. Rámovány.
Stav: Rámy mírně poškozeny. Jedna malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 55 cm