Hans Ranzoni - S kravami u studny

Olej na plátně, 52x80 cm, signováno vpravo dole Ranzoni, rám.

1868, Vídeň - 1956, Krems

2673. S kravami u studny
Dražba ukončena:30.09.2015 20:24:05
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč