Olej na plátně, 48x65 cm. Signováno vpravo dole Gust. Wanka. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1908 – 1976 Malíř. Studoval na AVU v Praze u W. Nowaka.