Evropa 1. třetina 20. století - Salonní gramofon ODEON s 98 deskami

Gramofon o rozměru 47x39 cm. Výška 36 cm. Součástí položky je cca 98 desek a kufřík na desky ze sloní kůže TRES.

Pozn.: Bez záruky chodu, mírně poškozeno.

Evropa 1. třetina 20. století
130517. Salonní gramofon ODEON s 98 deskami
Zbývá:12 dnů, 15 hodin
Konec dražby:11.12.2024 21:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč