Nejdelší strana: 29 cm
Kresba, 19x29 cm. Signováno vlevo dole Ottomanská 2018. Volný list.
Hlubotisk 4/6, 12x10 cm. Signováno vpravo dole Ottomanská 19. Volný list.
Linoryt 1/1, 18x11 cm. Signováno vpravo dole Ottomanská 19. Volný list.
o autorovi: Studuje v Bratislavě na katedře grafiky a iných médií na VŠVU. Věnuje se hlavně kresbě, akvarelu a ilustracím. Inspiraci sbírá v surrealismu a impresionismu. Na aukčním trhu i vzhledem ke svému věku je nováčkem.