Cipriano Cipriani - Dívka s amforou

Nejdelší strana: 48 cm

Mramor a alabastr Celková výška: 48 cm. Signováno C. Cipriani.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880 – 1925
Italský sochař.

130654. Dívka s amforou
Zbývá:12 dnů, 16 hodin
Konec dražby:11.12.2024 22:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč