.. - Set náušnic, náhrdelníku a přívěšku s turmalíny a markazity, 9 turmalínů a 86 markazitů, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", délka řetízku 16 cm, délka náhrdelníku 40 cm, hrubá hmotnost 25,30 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Nejdelší strana: 8 cm

Pozn.: poškozeno.

..
123326. Set náušnic, náhrdelníku a přívěšku s turmalíny a markazity, 9 turmalínů a 86 markazitů, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", délka řetízku 16 cm, délka náhrdelníku 40 cm, hrubá hmotnost 25,30 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:55:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč