.. - Granátový set náramku a náušnic, pozlacené stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", délka řetízku cca 18 cm, hrubá hmotnost 20,17 g. Přiložen certifikát

..
123355. Granátový set náramku a náušnic, pozlacené stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", délka řetízku cca 18 cm, hrubá hmotnost 20,17 g. Přiložen certifikát
Dražba ukončena:18.09.2024 22:46:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč