.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,97 g

..
123350. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,97 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč