MENU
Vstup do aukce
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
19. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
..
123350. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,97 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
4966
2 900 Kč
1479
2 800 Kč
12816
2 700 Kč
15031
2 600 Kč
14996
2 500 Kč
4521
2 400 Kč
limit (04.09.2024 15:32:08)
5420
2 400 Kč
4521
2 300 Kč
limit (01.09.2024 22:56:43)
5420
2 200 Kč
15031
2 100 Kč
limit (01.09.2024 22:56:41)
5420
2 000 Kč
limit (01.09.2024 22:56:40)
15031
1 200 Kč
limit (01.09.2024 10:47:46)
5420
1 100 Kč
4966
1 000 Kč
12816