.. - Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 55 cm, hrubá hmotnost 6,68 g

..
123336. Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 55 cm, hrubá hmotnost 6,68 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč