MENU
Vstup do aukce
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
19. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Nejdelší strana:
2 cm
> zpět na aukční výsledky
..
123324. Prsten s perlou a 12 brilianty 2 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56, hrubá hmotnost 3, 56 g.
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
vydraženo za:
2 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 200 Kč
limit (18.09.2024 21:38:09)
10379
2 100 Kč
5661
2 000 Kč
8462