.. - Prsten s perlou a 12 brilianty 2 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56, hrubá hmotnost 3, 56 g.

Nejdelší strana: 2 cm

..
123324. Prsten s perlou a 12 brilianty 2 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56, hrubá hmotnost 3, 56 g.
Dražba ukončena:18.09.2024 21:53:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč