.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123349. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:18:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč