.. - Konvolut 5 map - Rusko

Ocelorytiny, cca polovina 19. století. Hraničně kolorováno. Volné listy, u něktreých papír mírně poškozen. Rozměry tisků od 33x24 cm do 44x33 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
101089. Konvolut 5 map - Rusko
Dražba ukončena:27.08.2023 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.08.2023 19:19:50 1101